0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Bulevardin Bajram Curri, prane Martenitetit

ID : 189023064

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Bulevardin Bajram Curri, prane Martenitetit. Ambient me siperfaqe 64m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 1020 Euro/muaj.

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 020 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 64 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate