0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. Elbasanit, prane Liceut Artistik

ID : B227021120

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Liceut Artistik. Apartamenti me siperfaqe 120m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2 banjo dhe 1 ballkon. Eshte i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3AC. 

Cmimi 700 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Qira 700 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 120 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate