0 prona te gjetura

QERA / Japim me Qira Kati 2 i nje Vile ne Rr. Dibres, prane Shkolles se Kuqe.

ID : B226081070

Tirane, Japim me Qera kati 2 i nje Vile 2 kat ne Rr. Dibres, prane Shkolles se Kuqe. Apartament me siperfaqe 70m2, eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 dhome gatimi dhe 1wc. Vila ka shkalle te brendshme, eshte e shtruar ne pllake, jepet e mobiluar.

Cmimi 350 Euro/Muaj.

Adresa :

Rruga e Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 70 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate