0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik

ID : B225025097

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. Apartamenti me siperfaqe 92m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, eshte pjeserisht i mobiluar, 2 AC.

Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga e Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 92 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate