0 prona te gjetura

QERA / Ambient biznesi ne Rr Adem Jashari,prane Juridikut

ID : n110

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Adem Jashari, prane Juridikut. Ambient i organizuar ne 1 hapesire,1 zyre dhe 1wc me siperfaqe 110m2. Ambienti  ndodhet ne katin perdhe, i shtruar ne pllake,me fasad xhami, i pershtatshem per biznese te ndryshme. 

Cmimi  700 Euro/muaj.(I diskutueshem)

Adresa :

Rruga Adem Jashari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Qira 700 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 110 m²
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate