0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 2 Kat ne Rr. Liqeni i Thate, prane Shkolles Wilson

ID : 160F178

Tirane, Japim me Qera Vile 2 Kat ne Rr. Liqeni i Thate, prane Shkolles Wilson. Vile me siperfaqe totale ndertimi 178m2 dhe oborr me siperfaqe 110m2, eshte e shtruar ne parket.

Kati 1-re i viles organizohet ne dhome ndenje me oxhak funksional, kuzhine, 1WC, lavanderi dhe verande.

Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 WC.

Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem chiller, oxhak funksional, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur.

Cmimi 1200 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 178 m²
Dhoma 3
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 2
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate