0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat, prane Bllokut te Vilave ne Selite

ID : 064F267

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat, prane Bllokut te Vilave ne Selite. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 267m2 dhe siperfaqe oborri 135m2. Vila eshte e shtruar me pllake dhe parket , eshte e ndare ne 5 dhoma, dhome gatimi, 4 WC, 2 Bll, eshte e organizuar ne shkalle te brendeshme ku ne katin e pare jane ambiente e dites dhe ne katin e dyte ambientet e nates. Vila ka mundesi parkimi per 4 poste. Vila eshte e pa mobiluar, ka sistem ngrohes qendror funksional, punime shume cilesore dhe ndodhet ne nje zone Rezidenciale Vilash prane bllokut te vilave ne Selite. 
Cmimi 1200 Euro/muaj.

Adresa :

Selite, Blloku Vilave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 267 m²
Dhoma 6
Banjo 4
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate