0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Ali Demi , prane Ministrise se Shendetesise

ID : D056011110

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Ali Demi, prane Ministrise se Shendetesise. Ambient me siperfaqe 110m2, i shtruar ne pllake ndohet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1 wc eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi me mundesi reklamimi.

Cmimi 600 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Ali Demi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/1

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 110 m²
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate