0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane Globe

ID : D055073035

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes , prane Globe.  Ambient me siperfaqe 35m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1wc. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, ka mundesi reklamimi.
Cmimi 360 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 360 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 35 m²
Banjo 0
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate