0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit te Thate

ID : 809F100

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit te Thate. Apartamenti me siperfaqe 100 m2 esht i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne parket, totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne zone e qete te Liqenit, pamje te bukur te Tiranes.

Cmimi 400 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Peti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate