0 prona te gjetura

Japim me Qira Magazine ne Rr. Durresit, prane Ministrise se Arsimit.

ID : 1128101320

Tirane, Japim me Qira Magazine ne Rr. Durresit, prane Ministrise se Arsimit. Magazina me siperfaqe 320 m2 eshte e organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo. Prona ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese, ka lartesi 2.70 m, eshte e shtruar ne pllake, ka mundesi reklamimi.

Cmimi 2000 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga e Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Info Financiare :

Qira 2 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 320 m²
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate