0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Bulevardin Zogu I, prane Piaces

ID : 199091316

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Bulevardin Zogu I, prane Piaces. Ambient me siperfaqe 316m2, I shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 3000 Euro/muaj.

Adresa :

Bulevardi Zogu I
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Info Financiare :

Qira 3 000 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 316 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate