0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. e Dibres, prane Selvise.

ID : 063091089

Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. e Dibres, prane Selvise. Apartamenti me siperfaqe 89 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, i mobiluar, 1 AC.

Cmimi 400 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga e Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 89 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 6

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate