0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Pjeter Budi, prane Ambasades Amerikane.

ID : 320023250

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Pjeter Budi, prane Ambasades Amerikane. Apartamenti me siperfaqe 300 m2 eshte i organizuar ne 3 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 dhome gatimi, 1 dhome tharje, 2 banjo dhe 3 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje vile, eshte i mobiluar, e shtruar ne pllake, oxhak funksional, mundesi parkimi.

Cmimi 1000 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Pjeter Budi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 300 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate