0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Skender Luarasi, prane Lulishtes.

ID : 811053100

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Skender Luarasi, prane Lulishtes. Apartamenti me siperfaqe 100 m2 eshte i organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 dhome gatimi, 2 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, eshte e mobiluar, e shtruar ne pllake, ka orientim ne Jug-Lindje.

Cmimi 350 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Skender Luarasi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 5
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate