0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. E Durresit, prane Qendres.

ID : 1656101100

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. E Durresit, prane Qendres. Ambienti me siperfaqe 100 m2 eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo, ndodhet ne katin -1 te nje pallati ekzistues, eshte i shtruar ne pllake, ka orientim ne jug. Dyqani ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi.

Cmimi 500 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga e Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 100 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati -1
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate