0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshtit Botanik.

ID : 319F160

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshtit Botanik. Apartamenti me siperfaqe 160 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte totalisht e mobiluar, CHILLER, ka orietim ne Lindje.

Cmimi 9800 Euro/muaj

 

Adresa :

Rruga Kodra e Diellit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 160 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate