0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Qemal Guranjaku, prane Palestres Perfect Fitness.

ID : 800023098

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Qemal Guranjaku, prane Palestres Perfect Fitness. Apartamenti me siperfaqe 98 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne pllake, e mobiluar, 1 AC.

Cmimi 350 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Qemal Guranjaku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 98 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate