0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik.

ID : 377021070

Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. Apartamenti me siperfaqe 70 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhoma dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte i mobiluar, 2 AC, ka orientim ne Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete.

Cmimi 350 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga e Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 70 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate