0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. e Vilave, prane TEG

ID : 157F788

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. e Vilave, prane TEG. Vile me siperfaqe totale ndertimi 788m2 dhe oborr me siperfaqe 790m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. 
Kati Perdhe i viles organizohet ne lavanderi+kantine+open space+depo+wc+oborr i gjelberuar.
Kati 1-re i viles organizohet ne 2parkime te mbyllura +dhome ndenje me oxhak funksional+ambient gatimi + 2 dhoma gjumi+2WC+depo+1ballkon+oborr i gjelberuar. 
Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi, garderobe, 3ballkone, depo, verande dhe 3WC. 
Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem ngrohje–ftohje chiller, oxhak funksional, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr.
Cmimi 5.000 Euro/muaj. 

Adresa :

Rruga e Vilave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 5 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 788 m²
Dhoma 6
Banjo 6
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate