0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit, prane Universitetit New York

ID : B210F090

Tirane Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit, prane Universitetit New York. Apartamenti me siperfaqe 90 m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin 3- te te nje pallati te ri ,i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar,2 AC.

Cmimi 450 Euro.

 

 

Adresa :

Rruga Kodra e Diellit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 450 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 90 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate