0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Islam Alla, prane Shkolles Konferenca e Pezes

ID : 817102085

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Islam Alla, prane Shkolles Konferenca e Pezes. Apartamenti me siperfaqe 85 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 2-rte te nje vile, eshte e shtruar ne pllake, e mobiluar, 1 AC, Chiller, ka orientim ne Lindje dhe mundesi parkimi te hapur ne oborr.

Cmimi 400 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Islam Alla
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 85 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate