0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Teodor Keko

ID : D052074220

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Teodor Keko.  Ambient me siperfaqe 60m2, i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese, bosh, me pamje nga rruga kryesore. Ambient i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 750 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Teodor Keko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/4

Info Financiare :

Qira 750 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 220 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate