0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 ne Rrugen Medar Shtylla, prane Lulishtes

ID : B207053090

Tirane Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rrugen Medar Shtylla, prane Lulishtes. Apartamenti me siperfaqe 90 m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin 4- te te nje pallati te ri,i shtruar ne parquet, totalisht i mobiluar,2 AC.

Cmimi 500 Euro.

 

 

Adresa :

Rruga Medar Shtylla
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 90 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate