0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 ne Rrugen Liqeni Thate , prane Kopshtit Zoologjik

ID : B200F096

Tirane Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rrugen Liqeni Thate , prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti me siperfaqe 96 m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkone. Prona ndodhet ne katin 5- te te nje pallati te ri,i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar,2 AC, i pabanuar me pare.

Cmimi 400 Euro, i diskutueshem. 

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 96 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 5

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate