0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 ne Rrugen Dibres, prane Observatorit.

ID : B197081068

Tirane Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rrugen Dibres, prane Observatorit. Apartamenti me siperfaqe 68 m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin 6- te te nje pallati te ri, totalisht i mobiluar,2 AC.

Cmimi 300 Euro.

 

 

Adresa :

Rruga e Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 300 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 68 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 6

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate