0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 Rr. Durresit, prane Kafe Flores.

ID : B195102120

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 Rr. Durresit, prane Kafe Flora.  Apartament me siperfaqe 120m2, i organizuar ne 1 dhome  gjumi, 1 dhome ndenje, 1 Wc  dhe 1 Verande. Apartamenti ndodhet ne katin e  6-te te  nje pallati, i shtruar ne parket, totalisht i mobiluar, ka 2AC.

Cmimi  450 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 450 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 6

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate