0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi

ID : 070025350

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi. Vile 2 kat dhe bodrum, me siperfaqe 350m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete. Vila organizohet me shkalle te brendsheme, ku kati i pare ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1wc. Kati II ka 1 dhome ndenje, dhome gatimi, dhome gjumi, verande. Kati III ka 2 dhoma gjumi, wc. Vila eshte e mobiluar, ka oxhak funksional. Ambientet e jashtme jane te gjelberuara dhe te rregulluara, mundesi parkimi ne oborr.
Kati II, III 1500 Euro/muaj.
Kati I 500 Euro/muaj.
Cmimi 2300 Euro/muaj ne total. 

Adresa :

Rruga 3 Vellezerit Kondi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 2 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 350 m²
Dhoma 6
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate