0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. e Kavajes, prane Qendres

ID : 133071656

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. e Kavajes, prane Qendres. Ambient me siperfaqe 656m2, I shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati. Ambienti organizohet ne 13 hapesira dhe 8WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 10 Euro/m2/muaj.

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/2

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 6 560 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 656 m²
Zyra 13
Banjo 8
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate