0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 Rr. Peti, prane Liqenit te Thate

ID : B192F070

Tirane, Japim me Qera Apartament 1 +1 Rr.Peti, prane Liqenit te Thate. Apartament me siperfaqe 70m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1Wc dhe 2Ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar, ka 2AC, mundesi parkimi.

Cmimi 300 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Peti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 70 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate