0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi

ID : 071025300

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi. Vile 2 kat me nje siperfaqe 300m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, ka punime teper cilesore. Vila eshte e organizuar ne 2 holle, 4 dhoma gjumi, dhome gatimi, dhome ndenje, 2 WC, verande, tarrace. Vila eshte totalisht e mobiluar, AC, panel diellor. Vila ndodhet ne nje zone te qete, ka oborr te gjelberuar. Mundesi parkimi ne oborr.
Cmimi 1700 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga 3 Vellezerit Kondi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 300 m²
Dhoma 4
Banjo 2
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate