0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambienti Biznesi ne Rr. Teodor Keko ne Unaze te Madhe

ID : 1655K050

Tirane, Japim me Qira Ambienti Biznesi ne Rr. Teodor Keko ne Unaze te Madhe. Ambienti i pershtatshem per dyqani, me siperfaqe 50 m2 eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo. Dyqani ndodhet ne katin e perdhe te nje ndertese, ka fasade xhami, ndodhet buze rruge kryesore, eshte i shtruar ne pllake dhe i pershtashem per cdo lloj aktiviteti. Ambienti ka lartesi 4.50m, jepet me qera bosh.
Cmimi 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Teodor Keko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 50 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati N/A0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate