0 prona te gjetura

Japim me Qera Kapanon ne Kombinat, prane Njesise 6

ID : 053006500

Tirane, Japim me Qera Kapanon ne Kombinat, prane Njesise 6. Kapanoni me siperfaqe 550 m2 dhe lartesi 4.5m. Kapanoni eshte i shtruar ne beton. Objekti eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti. Ambienti ka kamera sigurie, roje 24 ore, cilesi te larte ndertimi.

Cmimi 3 Euro/m2/muaj(me taksa te perfshira ne cmim).

 

Adresa :

Kombinat
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 6

Info Financiare :

Qira 1 650 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 500 m²
Zyra 1
Banjo 0
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate