0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile ne Rr. Hasan Prishtina, prane zones Ali Demi

ID : 073012090

Tirane, Japim me Qira Vile ne Rr. Hasan Prishtina, prane zones Ali Demi. Apartament 2+1+dhome gatimi+1WC+Bll, me siperfaqe 90m2, eshte i shtruar ne pllake ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3 kat. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me sistem kondicionimi, panel diellor, oxhak funksional. Villa ka ambient te gjelberuar dhe mundesi parkimi.
Cmimi 600 Euro/muaj. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Hasan Prishtina
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 90 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate