0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. Deshmoret e 4 Shkurtit , ne Bllok

ID : B181051140

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 Rr. Deshmoret e 4 Shkurtit , ne Bllok. Apartamentime siperfaqe 140 m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2Wc dhe 1BLK. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, i shtruar ne parket,totalisht i mobiluar, ka 3AC.

Cmimi 1200 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 140 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate