0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament Papafingo 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Liqenit Artificial

ID : 791F300

Tirane, Japim me Qera Apartament Papafingo 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Liqenit Artificial. Apartament 2+1+2WC+verande(150m2), me siperfaqe 300 m2, i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, sistem ngrohje- ftohje chiller.
Cmimi 700 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Shyqyri Brari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 300 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 6
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate