0 prona te gjetura

QERA/ Objekt Biznesi ne Autostraden Tirane-Durres, prane City Park

ID : M0025

Tirane, Japim me Qera Objekt Biznesi 3 kat ne Autostraden Tirane-Durres, prane City ParkObjekti me siperfaqe 1400m2, eshte i organizuar ne 1 hapesire magazinimi me lartesi 4.9 m dhe 2 kate me lartesi 3.6 m me shkalle te brendshme. Objekti i shtruar ne pllake cilesore ndodhet buze rruge dhe ofron mundesi shume te mire reklamimi. E pershtatshme per zyra, showroom, magazine etj


Cmimi 3.5 Euro/m2

Adresa :

Autostrada Tirane-Durres
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 4 900 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 1 400 m²
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate