0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. Mujo Ulqinaku, prane Kishes Katolike

ID : B214102085

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 Rr. Mujo Ulqinaku, prane Kishes Katolike. Apartament me siperfaqe 85 m2, i organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1wc dhe 1 balklon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, i mobiluar, ka 2AC.

Cmimi 400 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Mujo Ulqinaku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 85 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate