0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 Rr. Sami Frasheri, prane Sheshit Wilson

ID : vv50

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 Rr. Sami Frasheri, prane Sheshit Wilson. Apartament me siperfaqe 50m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1wc dhe 1BLK. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, i mobiluar, ka 2AC.

Cmimi 300 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 50 m²
Banjo 1
Kati 7

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate