0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr.Muhamed Gjollesha, prane Zogut te Zi

ID : B172073100

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 Rr.Muhamed Gjollesha, prane Zogut te Zi. Apartament me siperfaqe 100m2, i organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 2wc dhe 1BLK. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, i mobiluar, ka 3AC.

Cmimi 430 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Muhamed Gjollesha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 430 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate