0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. Ibrahim Rugova, prane Shallvareve.

ID : VV90

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 Rr. Ibrahim Rugova, prane Shallvareve. Apartament me siperfaqe 90m2, i organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 2wc dhe 1BLK. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake dhe parket, i mobiluar, ka 1AC.

Cmimi 320 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Ibrahim Rugova
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 320 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 90 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate