0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. Perlat Rexhepi, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi

ID : B171051090

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 Rr. Perlat Rexhepi, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi. Apartament me siperfaqe 90m2, i organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 2wc dhe 1BLK. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri, i shtruar ne parket, totalisht i mobiluar, ka 2AC.

Cmimi 500 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Perlat Rexhepi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 90 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 10
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate