0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Eduart Mano, prane Liqenit Artificial

ID : 787F104

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Eduart Mano, prane Liqenit Artificial. Apartament 2+1+2WC+2bllk, me siperfaqe 104 m2, i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, mundesi parkimi, sistem ngrohje-ftohje chiller.
Cmimi 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Eduart Mano
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 104 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate