0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Biznesi ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane ish-ekspozites

ID : 2635071095

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane ish-ekspozites. Ambienti me siperfaqe 95 m2 eshte i organzuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo, ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, pa pamje nga rruga kryeore dhe mundesi reklamimi. Zyra ka adrese te sakte, eshte bosh.

Cmimi 480 Euro/muaj.

 

Adresa :

Bulevardi Gjergj Fishta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 480 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 95 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati -1
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate