0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Biznesi ne Bulevardin Bajram Curri, prane Brrylit.

ID : 1630011065

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Bulevardin Bajram Curri, prane Brrylit. Ambienti me siperfaqe 65 m2 eshte i organizuar ne 1 zyre dhe 1 banjo. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, eshte e mobiluar, ka pamje nga rruga kryesore. Abmbienti eshte I pershtatshem per cdo lloj biznesi, ka adrese te sakte.

Cmimi 1000 Euro/muaj.

 

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 65 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate