0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Qemal Guranjaku, prane Higjenes.

ID : 860023078

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Qemal Guranjaku, prane Higjenes. Apartment me siperfaqe 78 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati egzistues, eshte i shtruar ne pallke, ka orientim ne Lindje-Perendim, i mobiluar, 2 AC.

Cmimi 300 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Qemal Guranjaku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 78 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 5
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate