0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1+ verande ne Rr. Fortuzi, prane Shkolles Jeronim De Rada.

ID : B157092210

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1+ verande ne Rr. Fortuzi, prane Shkolles Jeronim De Rada. Apartament me siperfaqe 210 m2, i organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 1 wc dhe Veranda 40m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje vile, i shtruar ne pllake dhe parket, teresisht i mobiluar, sistem ngrohje ftohje, ka mundesi parkimi.

Cmimi 800 Euro/muaj.

 

 

 

Adresa :

Rruga Fortuzi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 210 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate