0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Fortuz, prane Shkolles Jeronim De Rada

ID : Z066092080

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Fortuz, prane Shkolles Jeronim De Rada. Ambient me siperfaqe 80 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 1-re te nje vile. Ambienti organizohet ne 1 zyre, 1 recepsion , 1WC dhe 1 depo. Ambjenti eshte teresisht i mobiluar, ndodhet ne rruge kryesore, ka mundesi parkimi.
Cmimi 500 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Fortuzi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 80 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1
Nr i kateve 4
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate