0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok

ID : 022051320

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 320m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 3200 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 3 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 320 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 1
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate