0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Vizion Plusit.

ID : 784111130

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Vizion Plusit. Apartamenti me siperfaqe 130 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhoma dite, 1 dhome garderobe, 1 banjo, 2 depo dhe 1 verande. Prona ndodhet ne katin e 6-te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, i mobiluar, 2 AC, oxhak funksional, ka orientim ne Lindje, pamje nga mali i Dajtit. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, nu mungonje sherbimet dhe trasportin publik prane.

Cmim 400 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Don Bosko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 130 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 6
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate